Oferta

W ofercie firmy AG IT Project posiadamy szeroki zakres usług dotyczących zasilania gwarantowanego i IT. Jeżeli szukasz firmy, która swoje zadania wykonuje kompleksowo od projektu po realizację to jesteś w dobrym miejscu. Na systemach zarządzających infrastrukturą elektryczną znamy się najlepiej. W naszych projektach wykorzystujemy sprawdzone zasilacze UPS, które działają w trybie awaryjnym. Dzięki temu Twoje dane zawsze będą bezpieczne a działanie urządzeń nieprzerwane.

Zasilacze UPS

Zasilacze awaryjne UPS wykorzystywane są we wszystkich większych przedsiębiorstwach, ponieważ chronią urządzenia i dane przed różnego rodzaju awariami.

Monitoring energetyczny

Monitoring energetyczny to stała kontrola sprawności systemu zasilania urządzeń. Dzięki niemu jesteśmy w stanie zminimalizować ryzyko wszelkich awarii.

Systemy bateryjne

Wykorzystywane przez nas systemy zasilania awaryjnego składają się z wysokiej jakości baterii - przy instalowaniu dbamy o ich temperaturę i układ ładowania.

Serwis

Naszym klientom oferujemy profesjonalny serwis zasilaczy UPS, agregatów prądotwórczych i instalacji logiczno-elektrycznych. Gwarantujemy również urządzenia zastępcze!